O Firmie

drewnoresDziałalność naszej firmy od początku jej istnienia związana była z transportem i handlem dłużycą. Obecnie od kilku lat jesteśmy producentem drewna kominkowego / opałowego. Od 2010 roku rozszeżyliśmy naszą ofertę o produkcję tarcicy, fryzy i elementów bukowych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która dzięki nowoczesnym maszynom i stałym źródłom surowca jest wiarygodnym partnerem handlowym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać państwa oczekiwaniom a także zagwarantować najwyższą jakość oferowanych produktów, możliwie najkrótsze terminy realizacji zamówienia a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnych cen.

Co roku posiadamy w sprzedaży ponad 500 m3 bukowego drewna sezonowanego, które dzięki optymalnej wilgotności zapewnie maksymalną kaloryczność opału. W naszej firmie wykonujemy wszystkie czynności związane z obróbka i transportem drewna.

Staramy się poszerzać naszą ofertę i utrzymywać asortyment w ciągłej sprzedaży. Zapraszamy do współpracy partnerów krajowych i zagranicznych, jak i do zapoznania się z ofertą Naszej firmy.

Sparta Rzeszów